Wyszukiwarka ofert

Typ transakcji

Rodzaj nieruchomości

Województwo

Powiat/Miasto

Gmina/Dzielnica

użyj klawisza Ctrl
aby zaznaczyć kilka lokalizacji

Ulica

Numer oferty

Typ domu

Typ budynku

Typ działki

Typ lokalu

Typ obiektu

Materiał

Ilość pięter

od do

Rok budowy

od do

Ilość pokoi

Ilość pomieszczeń

od do

Piętro

od do

Cena

od do PLN

Cena za m²

od do PLN

Powierzchnia

od do m2

Powierzchnia działki

od do m2

Bez prowizji

Zgłoś czego szukasz Zgłoś nieruchomość NOTES

Aktualności

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze

2013-02-28

Dzisiejsza sytuacja rynkowa, związana z dużą podażą mieszkań i domów na sprzedaż lub wynajem, nakłania sprzedających do szukania nowych sposobów na pozytywne wyróżnienie swojej oferty spośród innych. Jednym z takich sposobów jest dostępna od paru lat w Polsce innowacyjna usługa home staging, polegająca na stylizacji wyglądu nieruchomości.

O nas

Szanowni Państwo,

Nasze biuro oferuje swoim Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Posiadamy licencję zawodową Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Nasza podstawowa aktywność obejmuje rynek wtórny, czyli pośrednictwo w obrocie obiektami już istniejącymi fizycznie i prawnie.

Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji co oznacza iż, oferujemy Państwu naszą pomoc począwszy od poszukiwania i prezentowania nieruchomości do finału w postaci umowy sprzedaży bądź najmu.

Każdy wie, że kupno bądź sprzedaż nieruchomości jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu, w trosce, więc o interesy naszych Klientów zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, oszczędność czasu oraz oferujemy pomoc w podejmowaniu jak najlepszych wyborów. Wiemy, iż tylko indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia pełne zrozumienie i realizację jego potrzeb.

 

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.

 

Z wyrazami szacunku.

 

 


Podstawy prawne
Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

 • ustawa o gospodarce nieruchomościami
  z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2004 r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami), w szczególności Dział V Rozdział 2;
 • standardy zawodowe pośredników i zasady etyki zawodowej
  ustalone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w porozumieniu z Powszechnym Towarzystwem Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, uzgodnione 18 marca 2009r. z Ministrem Infrastruktury na podstawie art. 181 ust. 5 ustawy z 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2004r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami);
 • ustawy o ochronie danych osobowych
  z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami);
 • ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
  z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. 2007r. Nr 50, poz. 331, z późniejszymi zmianami).
Designed by Possible