O nas

Szanowni Państwo,

Nasze biuro oferuje swoim Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Posiadamy licencję zawodową Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Nasza podstawowa aktywność obejmuje rynek wtórny, czyli pośrednictwo w obrocie obiektami już istniejącymi fizycznie i prawnie.

Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji co oznacza iż, oferujemy Państwu naszą pomoc począwszy od poszukiwania i prezentowania nieruchomości do finału w postaci umowy sprzedaży bądź najmu.

Każdy wie, że kupno bądź sprzedaż nieruchomości jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu, w trosce, więc o interesy naszych Klientów zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, oszczędność czasu oraz oferujemy pomoc w podejmowaniu jak najlepszych wyborów. Wiemy, iż tylko indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia pełne zrozumienie i realizację jego potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.

Z wyrazami szacunku.


Podstawy prawne
Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

 • ustawa o gospodarce nieruchomościami
  z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2004 r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami), w szczególności Dział V Rozdział 2;
 • standardy zawodowe pośredników i zasady etyki zawodowej
  ustalone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w porozumieniu z Powszechnym Towarzystwem Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, uzgodnione 18 marca 2009r. z Ministrem Infrastruktury na podstawie art. 181 ust. 5 ustawy z 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2004r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami);
 • ustawy o ochronie danych osobowych
  z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami);
 • ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
  z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. 2007r. Nr 50, poz. 331, z późniejszymi zmianami).